MOKYKLOS NAUJIENOS
Šiaurės šalių literatūros savaitė mokyklos bibliotekoje

Šiaurės šalių literatūros savaitė mokyklos bibliotekoje

Šiaurės šalių literatūros savaitė yra Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ sąjungos vykdomas projektas, skirtas skaitymo skatinimui, garsinio skaitymo ir pasakojamosios tradicijos puoselėjimui bei pažinčiai su Šiaurės šalių literatūra.

Tamsiausiu metų laiku uždegame žvakes ir skaitome. Tai yra pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja.

Šių metų literatūros savaitė vyko lapkričio 9 – 14 dienomis. Šiemet mokiniams buvo skaitomas norvegų rašytojos K. Roskifte tekstas iš knygos ,,Visi iki vieno”. „Septyni su puse milijardo žmonių vienoje planetoje. Kiekvienas turime savo unikalią istoriją. Visi esame svarbūs, visi iki vieno. Ir vienas jų esi tu!“ Tokia šių metų skaitymų vaikams pagrindinė mintis.

Dėkoju mokytojoms L. Jarmalavičienei, I. Šalnienei, I. Raulinavičienei, D. Muliuolienei, R. Baranauskei, A. Saulėnienei, A. Saukalienei, G. Abeciūnienei, V. Pigagienei, I. Šilalienei, A. Laniauskienei, V. Kuncienei, E. Turčinienei, A. Katilienei ir jų mieliems mokinukams už aktyvų dalyvavimą skaitymuose.

Bibliotekos vedėja R. Mažeikienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content