MOKYKLOS NAUJIENOS
Įsimintina diena

Įsimintina diena

Spalio 18 d. 8b klasė apsilankė Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo Grožio paslaugų centre. Susipažino su grožio paslaugų sferos profesijomis. Pamatė turimą įrangą, kurios dėka atliekamos išskirtinės grožio procedūros. Taip pat apsilankė Floristikos studijoje. Pamatė ten vykstančius praktinius užsiėmimus. Vėliau vyko į pabėgimo kambarius, kuriuose laiką praleido mąstydami ir bendradarbiaudami.

,,Labai turiningai ir įdomiai praleidome laiką, ekskursija visiems labai patiko ir privertė susimąstyti, kokią profesiją ateityje norėtume pasirinkti. Taip pat išmokome geriau bendradarbiauti. Visi kartu ieškojome sprendimų, kurie padėtų išeiti iš klaidžių pabėgimo kambarių. Vykome namo kupini nuostabių įspūdžių. Ši išvyka įsimins ilgam”,- dalijasi įspūdžiais Miglė ir Gerinta.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content