MOKYKLOS NAUJIENOS

LRT iniciatyva MATAU TAVE

Prieš metus didelio vaikų įsitraukimo sulaukusi Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union, EBU), kuriai priklauso ir LRT, tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva MATAU TAVE vėl siekia priminti vaikams, kaip svarbu būti draugiškiems vieniems su kitais, priimti skirtumus ir kviečia šią draugystę išreikšti per bendrą šokį.
Šiai tarptautinei iniciatyvai buvo sukurta daina „Dynamitt“ (liet. „Dinamitas“). Muzikos ir žodžių autoriai – Anders Nilsen, Nicolay Ramm, Petter Bjørklund Kristiansen. Lietuvišką dainos versiją šiais metais atliko Kristina Radžiukynaitė-KaYra, Jurijus Veklenko, studija „Hey“.
Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai su savo šokių mokytoja Rūta Mekišiate panoro šią iniciatyvą įgyvendinti ir nutarė išmokti šokį, jį nufilmuoti, o po to sukurti filmą.
https://youtu.be/oxPXpPYqNZ0

Dėkojame visiems LRT iniciatyvos #matautave dalyviams – 2-4 klasių mokiniams ir jų šokio mokytojai Rūtai Mekišaitei. Taip pat dėkojame visiems, kurie padėjo ir prisidėjo įgyvendinant šią iniciatyvą progimnazijoje! Ypatinga padėka Pauliui (8a), kuris filmavo ir montavo filmą.
Labai tikimės, kad būsime pastebėti🙂

Lapkričio 19 d. 13 val. LRT TELEVIZIJA transliuos visą Europą sujungsiantį šokį.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content