MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokyklos gimtadienio proga – įsimintini susitikimai ir nuoširdžiausi sveikinimai

Mokyklos gimtadienio proga – įsimintini susitikimai ir nuoširdžiausi sveikinimai

Savo mokyklos 46-ąjį gimtadienį 8 klasių mokiniai paminėjo ypatingai. Netrūko susitikimų su įdomiais žmonėmis ir smagių veiklų su klasės draugais.  

Nuo ankstyvo ryto 8 klasių mokiniai kūrė nuoširdžius sveikinimus mokyklai. 8d klasės mokiniai  iš popieriaus iškirpo širdutes, jas dekoravo, spalvino ir jomis papuošė ranka rašytą sveikinimą. 8b klasės mokiniams kilo idėja nupiešti mokyklos herbą ir ant jo užrašyti savo sukurtą eiliuotą sveikinimą mokyklai. Po netrumpo bei kruopštaus darbo ši idėja buvo įgyvendinta. 8a klasė savo sveikinimą mokyklai papuošė žaismingais drugeliais. 

8d klasės mokiniai mokyklos gimtadienio proga auklėtojos kabinete spėjo pažaisti ir mokomąjį žaidimą ,,Suk ir trauk”, kurį kažkada sukūrė buvę mokyklos aštuntokai, dalyvaudami ,,Kūrybinių partnerysčių” projekte. 

Šią šventinę dieną  aštuntokų laukė ir susitikimas su Alytaus I-os šaulių rinktinės narais. Jaunasis šaulys Rokas Urbanavičius įdomiai pristatė Alytaus I-os šaulių rinktinės veiklą. Kvietė mokinius tapti jaunaisiais šauliais, būti pilietiškais ir patriotiškais. Susitikime dalyvavo ir Alytaus karininko Antano Juozapavičiaus  šaulių 1-os rinktinės metodininkas  A. Asanavičius, neformalaus švietimo mokytojas D. Vaisvalavičius, rinktinės vadas S. Valatkevičius. 

Aštuntokai Aktų salėje susitiko ir su buvusiu Šaltinių progimnazijos mokiniu Dovydu Reitelaičiu, kuris labai įdomiai pristatė savo gyvenimo patirtis. Talentingasis Dovydas mokiniams atliko ir muzikinį kūrinį. Vėliau kai kurie aštuntokai dar dalyvavo Dovydo Reitelaičio kūrybinėse dirbtuvėse. 

Minėdami mokyklos gimtadienį mokiniai fiksavo įdomiausius dienos kadrus, iš kurių sukūrė klasės nuotraukų koliažus. Ši diena mokiniams buvo įdomi, naudinga ir labai turininga. Patirti įspūdžiai išliks atmintyje ilgai.  

8 klasių auklėtojos 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content