MOKYKLOS NAUJIENOS
PASIEKIMAI SVEIKINAME!!! DIDŽIUOJAMĖS!!!

PASIEKIMAI SVEIKINAME!!! DIDŽIUOJAMĖS!!!

       Dainavimo studijos VOKALIS nariai – Beata ir Elena 2b, Kotryna 3c, Lūgnė, Vaiva, Melita 4b, Gustė 5d, Elzė ir Adrija 6a, Mija 7b, Evelina 7d, Liepa, Greta, Augustas, Evita 8d, Arnas 8a ir jų vadovė Vaida Jarusevičienė LAIMĖJO II- ĄJĄ VIETĄ advento ir Kalėdų tautosakos konkurse LELIUMOJ!!! Dėkojame!
Skaitovė Greta, 8d klasės mokinė, labai gražiai paporino kalbininkės Danutės Valentukevičienės užrašytą tekstą “Kiekvienas turi savo žalcį” advento ir Kalėdų tautosakos konkurse LELIUMOJ ir LAIMĖJO III-ĄJĄ VIETĄ! Dėkojame mokinei ir jos mokytojai Astai Labutienei!Taip pat džiaugiamės gražiu Austėjos ir Gerintos, 8b klasės mokinių dzūkišku paporinimu!
Dėkojame  Mokytoja Ina Grigūnaitė-Skrabulienė!Tautinės kultūros puoselėjimas, praeities kartų patirties pažinimas, savo šaknų išsaugojimas – be galo svarbu šiuolaikiniame pasaulyje! Dėkojame konkurso organizatoriams už galimybę patirti, pažinti, suvokti!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content