MOKYKLOS NAUJIENOS
Šeimų sporto šventė’21

Šeimų sporto šventė’21

             Taip jau atsitiko, kad 7a ir 3b klasėse mokosi nemažai sesių ir brolių. Todėl 25 šeimos iš šių klasių, suburtos fizinio ugdymo mokytojo Napaleono Andrijausko, klasių auklėtojų Rasos Baranauskė ir Rasos Kižienės, susirinko progimnazijoje linksmai išbandyti savo jėgas įvairiose sporto ir ne tik 🙂 rungtyse. Džiaugiamės, kad renginį rėmė LKSKA „Nemunas“, smagu, kad susirinkusius pasveikino pats šios asociacijos pirmininkas Evaldas Martinka, taip pat progimnazijos direktorius Alfonsas Lietuvininkas.
Vaikai su savo tėveliais rungėsi įvairiose rungtyse, estafetėje bei sprendė kryžiažodžius. Juos stebėjo ir vertino šauni teisėjų, aštuntų klasių mokinių, komanda.Visos šeimų komandos buvo apdovanotos progimnazijos padėkomis, skaniais pietumis, o greičiausios ir daugiausiai taškų surinkusios – LKSKA „Nemunas“ įsteigtais medaliais ir taurėmis.Dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo!♥Lauksime kitų susitikimų!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content