MOKYKLOS NAUJIENOS
SAULĖS FOTOVOLTINĖ ELEKTRINĖ 

SAULĖS FOTOVOLTINĖ ELEKTRINĖ 

Alytaus Šaltinių progimnazija 2022 m. įgyvendino projektą subsidijuojamą Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) pagal finansavimo priemonę ,,Atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės, vėjo, geoterminės energijos ar kt., išskyrus biokuro) panaudojimas visuomeninės paskirties pastatuose“ ir įsirengė 53,96 kW saulės energijos elektrinę. Projektas finansuojamas Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis. Alytaus miesto savivaldybė taip pat finansavo saulės fotovoltinės elektrinės projekto įrengimą. Pagal skelbtą atvirą pirkimo konkursą CVP IS laimėjo UAB,,EST LT“, Įmonė atliko saulės elektrinės montavimo darbus. Tikimės, kad saulės elektrinė padės sutaupyti nemenką dalį lėšų elektros energijai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content