MOKYKLOS NAUJIENOS
Svarbus susitikimas

Svarbus susitikimas

Kovo 28 d. įvyko Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Parama“ atstovų susitikimas su Šaltinių progimnazijos ir „Šaltinėlio“ lopšelio – darželio bendruomenėmis dėl išlaipinimo ir įlaipinimo aikštelės įrengimo. Aptarta aikštelės įrengimo vieta, sąlygos, numatyti darbų vykdymo terminai.

Susitikime dalyvavo: Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Labukas, statybos skyriaus vedėja Irena Pankienė, miesto ūkio skyriaus vedėja Palmyra Raškauskienė, viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas, UAB „Parama“ gamybos direktorius Kastytis Nauckūnas.

Labai tikimės, kad jau šių metų rugsėjo 1-ąją progimnazijos mokinių ir lopšelio-darželio ugdytinių tėveliai vaikus galės atvežti saugiai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content