MOKYKLOS NAUJIENOS
eTwinning projektas „Shall we exchange seeds?“ tęsiasi

eTwinning projektas „Shall we exchange seeds?“ tęsiasi

3b ir 3c klasių mokiniai tęsia bendradarbiavimą su partneriais iš Portugalijos ir Kauno rajono mokyklų ir vykdo antrą etapą tarptautiniame eTwinning projekte „Shall we exchange seeds?“

Išdžiovintos daržovių sėklos sėkmingai iškeliavo į partnerių mokyklas. O mūsų mokiniai sulaukė siuntinukų su prieskoninių žolelių sėklomis iš Portugalijos ir įvairių vaisių sėklomis iš Kauno rajono mokyklų.

Integruotose pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamokose sužinojo apie palankias auginimo sąlygas ir tinkamą sėjos laiką. Padedant mokytojoms Rasai ir Adrijai sėkmingai pasėjo gautas sėklytes ir nekantriai laukia pavasarinio derliaus.

Anglų kalbos mokytojos Jurgita Valaitienė ir Jurgita Vaitkevičienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content