MOKYKLOS NAUJIENOS
Džiaugiamės mokinių pasiekimais

Džiaugiamės mokinių pasiekimais

Lapkričio 13 d. Kauno ŽALGIRIO arenoje vyko 17-as Skinijos konkursas ,,Nusipiešk svajonių kojinytes 2022″. Mūsų progimnazijos 3d klasės mokinys JOKŪBAS TAPO LAUREATU!. Pagal jo piešinį bus numegztos kojinės, kurias bus galima įsigyti parduotuvėje. Jokūbo mokytoja Irena Raulinavičienė.

Taip pat daugelis mūsų progimnazijos mokinių gavo papildomus prizus.

UŽ TAIKOMOJO DIZAINO IŠMANYMĄ: Gustė, 7a, Lėja, 3c, Markas, 4d, Kornelija, 4a, Matas, 4a.

UŽ TAUTIŠKŲ MOTYVŲ NAUDOJIMĄ apdovanojimą gavo Kotryna 4c klasės mokinė.

Nominacijoje UŽ AKTYVŲ ASMENINĮ DALYVAVIMĄ Barbora, 3c klasės mokinė, užėmė III VIETĄ, ji nupiešė 21 piešinį.

Alytaus Šaltinių progimnazijos jaunieji dizaineriai užėmė I VIETĄ UŽ AKTYVŲ KOMANDINĮ DALYVAVIMĄ, mokiniai iš viso nupiešė 620 piešinių.

Dėkojame visoms pradinių klasių mokytojoms, kurios prisidėjo prie konkurso populiarinimo ir paragino mokinius ir jų tėvelius įsijungti. Taip pat dėkojame pailgintos dienos auklėtojoms Simonai ir Vijolei, o didžiausia padėka mokytojai Kristinai Kivarienei už konkurso organizavimą ir moderavimą mūsų progimnazijoje.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content