MOKYKLOS NAUJIENOS
Šaltinių progimnazijoje įkurta nauja žaidimų erdvė mokiniams

Šaltinių progimnazijoje įkurta nauja žaidimų erdvė mokiniams

Gruodžio 3 d. Šaltinių progimnazija tarsi atgijo. Į ją linksmai nusiteikę rinkosi mokyklos darbuotojai ir mokiniai su tėvais ir kitais artimaisiais. Jų laukė neeilinė popietė, kurios metu visi kartu jaukiai bendraudami ir bendradarbiaudami ne tik smagiai praleido laiką, bet ir įkūrė naują žaidimų erdvę.

Mokyklos fojė visus pasitiko šios popietės iniciatorė – naujoji progimnazijos direktorė Evelina Žukauskienė. Ji pasidžiaugė naujai užgimusia švente ir visiems prisistatė.

,,Esu baigusi Šaltinių progimnaziją. Iš šios mokyklos gavau labai daug, o dabar vėl sugrįžusi į šią mokyklą noriu visiems taip pat ne mažiau duoti pati“, – kalbėjo mokyklos vadovė.

Po to E. Žukauskienė trumpai papasakojo apie veiklas, kurias kiekvienas renginio metu pagal savo pomėgius ir galimybes galės išbandyti. Padėkojo bendruomenės nariams padėjusiems įgyvendinti jos idėjas.

 

Popietėje dalyvavo ir Alytaus mero pavaduotojas Povilas Labukas.

,,Alytuje pirmą kartą vyksta renginys, taip gausiai sutelkęs visą bendruomenę, o juk mokykloje svarbiausia bendruomenė“, – sakė jis.

Po sveikinimo žodžių visi bendrystės jausmą stiprino pasinėrę į įvairias popietės metu organizuotas veiklas

Sporto salėje vyko daugiausia susidomėjimo sulaukęs „Cornhole“ turnyras. Vieni bendruomenės nariai išbandė jėgas žaisdami šį sparčiai tampantį populiaria pramoga žaidimą, o kiti pasiraitoję rankoves kibo į darbus ir pagamino šiam žaidimui reikalingas priemones: lentas bei specialias pagalvėles. Žaidimų lentas kūrybiškai

dekoravo, ant jų piešė. Pagalvėles gamino iš audinio, jas užpildė avižomis.

Darbo rezultatai pranoko lūkesčius. Nuo šiol Šaltinių progimnazijos mokiniai turės naują žaidimų erdvę, kurioje galės žaisti daug gerų emocijų suteikiantį, įtraukiantį ir greitai perprantamą „Cornhole“ žaidimą.

Ina Grigūnaitė – Skrabulienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content