MOKYKLOS NAUJIENOS
TARPTAUTINIS KNYGŲ SKIRTUKŲ MAINŲ PROJEKTAS

TARPTAUTINIS KNYGŲ SKIRTUKŲ MAINŲ PROJEKTAS

Jau penktus metus Šaltinių progimnazijos mokiniai dalyvauja Tarptautinės mokyklų bibliotekų asociacijos (IASL) paskelbtame knygų skirtukų mainų projekte ,, Bookmark Exchange Project 2022“. Projekte dalyvauja mokyklos iš įvairių pasaulio šalių, mokiniai keičiasi pačių sukurtais knygų skirtukais. Šiemet bibliotekos vedėja Rūta Mažeikienė sukurti skirtukus pakvietė pailgintos dienos grupių auklėtinius. Mūsų partneriais tapo dviejų Portugalijos mokyklų mokiniai. Šių metų projekto tema – ,,Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“.  

Džiaugiamės ne tik spalvingais, meniškais skirtukais, bet ir galimybe pristatyti mūsų mokyklą Portugalijos mokiniams ir mokytojams. 

Bibliotekos vedėja Rūta Mažeikienė 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content