MOKYKLOS NAUJIENOS
Alytaus Šaltinių progimnazija tapo LPA nare!

Alytaus Šaltinių progimnazija tapo LPA nare!

Džiaugiamės, jog nuo šiol mūsų Alytaus Šaltinių progimnazija yra Lietuvos progimnazijų asociacijos (LPA) narė!

LPA tikslas – dalyvauti formuojant švietimo politiką ir stiprinti mokyklas, vykdančias pradinio ir (ar) pagrindinio ugdymo I dalies programas, arba progimnazijos tipui priskiriamas mokyklas, plėtoti jų veiklą ir tarpusavio bendradarbiavimo ryšius siekiant užtikrinti kokybiškų švietimo paslaugų prieinamumą kiekvienam Lietuvoje gyvenančiam vaikui.
Džiaugiamės besiplečiančiomis galimybėmis bendrauti ir bendradarbiauti su mokyklomis iš visos Lietuvos! Tikimės būti dar labiau girdimi, matomi ir turėti daugiau progų mokytis vieniems iš kitų.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content