MOKYKLOS NAUJIENOS
III-OJI VIETA ŠALYJE!

III-OJI VIETA ŠALYJE!

III-OJI VIETA ŠALYJE!

7b klasės mokiniai Radvilas, Orestas ir Kęstutis dalyvavo antrajame literatūrinio konkurso „Kūrybinės aistros” etape Martyno Mažvydo bibliotekoje, Vilniuje. RADVILAS LAIMĖJO III-ĄJĄ VIETĄ! Sveikiname Radvilą ir jo mokytoją Iną Grigūnaitę-Skrabulienę!!! Pirmame konkurso etape dalyvavo 84 dalyviai. Į antrąjį etapą atvyko atrinkti geriausi 27 dalyviai. Diena buvo turininga ir įdomi visiems dalyviams. Vaikams labai patiko susitikimas su rašytoju Alvydu Šlepiku bei ekskursija į Lietuvos rašytojų sąjungą. Jiems taip pat buvo įdomu susipažinti su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos erdvėmis, aplankyti skaityklas. Visi kupini įkvėpimo kurti sugrįžo namo.

 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content