-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
„Jaunieji lyderiai mokykloje“

„Jaunieji lyderiai mokykloje“

Spalio 3-5 dienomis progimnazijoje viešėjo svečiai iš Estijos Sillamae Vanalinna Kool. Grupė mūsų progimnazijos mokinių tarybos narių ir mokiniai iš Estijos vykdė Ersmus+ projektą „Jaunieji lyderiai mokykloje”. Pirmą projekto dieną mokiniai pristatė savo šalis, savo miestus ir savo mokyklas, žaidė susipažinimo žaidimus, muzikavo, susitiko su Alytaus miesto savivaldybės mokinių tarybos pirmininku Simu ir jo padėjėja Rugile, susipažino su Alytaus įžymiomis vietomis bei dalyvavo edukacijoje Kraštotyros muziejuje.

Antroji projekto „Jaunieji lyderiai mokykloje” su svečiais iš Sillamae Vanalinna Kool diena prasidėjo smagia komandine veikla – visi dalyviai šauniai sugrojo mūsų progimnazijos mokinių pamėgtą muzikinį kūrinį…kibirais (ačiū mokytojai Vaidai), išmoko ir sušoko lietuvių (ačiū mokytojai Rūtai) ir estų liaudies šokius. Nusišluostę prakaitą visi kibo į intelektualinę veiklą – mažose grupelėse kūrė svajonių mokyklos projektus. Labai tikimės, kad ateityje jiems pavyks šiuos projektus įgyvendinti!

Estai domėjosi popamokinėmis mokinių veiklomis ir galimybėmis prasmingai leisti laisvalaikį Alytaus mieste, todėl aplankė Alytaus Jaunimo centrą, kur sudalyvavo parodos, skirtos Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti, kūrime, domėjosi jaunimo centro veiklomis.

Dėkojame Alytaus jaunimo centro darbuotojams už šiltą priėmimą!

Paskutinę Erasmus+ projekto „Jaunieji lyderiai mokykloje” dieną visi dalyviai Dzūkijos dvare dalyvavo smagioje kibinų kepimo edukacijoje ir išradingoje popietėje.

Dėkojame Sillamae Vanalinna Kool direktoriaus pavaduotojai Irinai Meljakovai ir projektų specialistei Irinai Gantsevai už draugystę ir naujas patirtis, o mūsų progimnazijos mokytojoms Gintarei Valukonienei ir Laurai Vitaitei-Kazlauskienei už produktyvų darbą!

Visiems mokiniams linkime išsaugoti užsimezgusią draugystę!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Milda Kochanskienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content