MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokyklai – 48 metai

Mokyklai – 48 metai

Šiais metais mūsų mokyklai sukanka 48 metai nuo jos atidarymo. Labai džiaugiamės, kad per tiek metų mokykla vis gražėjo, ugdymo procesas tobulėjo ir joje visada buvo gausu mokinių bei kūrybingų mokytojų.

Lapkričio 17 d. Mokyklos gimtadienio proga progimnazijoje buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės, kurių metu pradinių klasių mokiniai kartus su vyresniais mokiniais kūrė sveikinimus Mokyklai, taip pat prisiminė Mokyklos istoriją, vyko viktorinos, įtraukiančios užduotys, linksmi žaidimai.

Visi klasių auklėtojai džiaugėsi 6c klasės auklėtojos Dženetos Jakutienės idėja – sukurti sveikinimą Mokyklai iš taškiniu dažymo būdu papuoštų kaštonų. Nors ruduo jau vėlyvas, bet mokiniai prisirinko kaštonų ir, dantų krapštukų bei akrilinių dažų pagalba, prikūrė pačių gražiausių raštų ant gausybės kaštonų. Išradingiausiai papuoštus kaštonus mokiniai atnešė į Dženetos Jakutienės kabinetą. Mokytoja su savo būrelio „Rankdarbių mozaika“ mokinėmis ir kolege, 8c klasės auklėtoja, Laura Vitaite-Kazlauskiene sukūrė dvi įspūdingas mozaikas, kurios papuoš progimnazijos erdves.

Smagu užsiimti kūrybine veikla, kuri, pasirodo, buvo ypatinga – vieniems nusiraminimas, kitiems savęs išbandymas, o tretiems naujas savęs atradimas! Šaunu bendradarbiauti ir džiuginti vieniems kitus!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Milda Kochanskienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content