Teisinė informacija

Tel. nr.: +370 655 15372

Adresas: Lauko g. 23, LT-62338 Alytus

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

Teisinė informacija

Alytaus Šaltinių progimnazija savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos švietimo ir kitais įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo mokslo ir sporto ministerijos teisės aktais ir „Reikalavimų valstybinių ir savivaldybių mokyklų nuostatams“ pagrindu parengtais įstaigos nuostatais.

Pagrindiniai dokumentai, reglamentuojantys  mokyklos veiklą:

VALSTYBINĖ ŠVIETIMO 2013–2022 METŲ STRATEGIJA

Pradinis ir pagrindinis ugdymas

(pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrosios programos, bendrieji ugdymo planai, el. dienynas TAMO, ugdymo proceso aprūpinimas, dokumentai reglamentuojantys bendrąjį ugdymą ir kt.)

Įsakymas dėl rekomendacijų mokykloms dėl smurto artimoje aplinkoje atpažinimo kriterijų ir veiksmų, kilus įtarimui dėl galimo smurto artimoje aplinkoje patvirtinimo

VAIKŲ IR JAUNUOLIŲ RUOŠIMO ATGAILOS, EUCHARISTIJOS  IR SUTVIRTINIMO SAKRAMENTAMS  GAIRĖS

Su kitais mokyklų veiklą reglamentuojančiais teisės aktais galima susipažinti:LR Švietimo ir mokslo ministerijos svetainėje www.smm.lt

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)