Ugdymas

Tel. nr.: +370 655 15372

Adresas: Lauko g. 23, LT-62338 Alytus

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

Ugdymas

Mokyklos pagrindinė veiklos sritis – formalusis vaikų švietimas.

Formalusis ugdymas Neformalusis švietimas
Pradinis   Neformaliojo vaikų švietimo veikla
Pagrindinis
Specialusis

Pagal mokyklos veiklos rūšis vykdomos atitinkamos ugdymo programos.

Bendrosios pradinio ir pagrindinio ugdymo programos nusako 6/7 – 10/11 metų ir 10/11 – 16/17 metų mokinių ugdymo(si) tikslus ir uždavinius, didaktines nuostatas bei turinį, t.y. tai, ko ir kaip turėtų mokytis mokiniai, kad įgytų tolesniam mokymuisi, gyvenimui, profesinei veiklai būtinas vertybines nuostatas, gebėjimus, žinias ir supratimą.

Mokykloje vykdoma neformaliojo švietimo programa. Neformaliojo švietimo tikslas  atskleisti ir išplėtoti mokinių kūrybines galias, išugdyti pradinę meninę ir estetinę kompetenciją, kūrybos ir harmonijos pomėgį, suteikti dorinės brandos pradmenis, per meną padėti įsitraukti į kultūrinį bendruomenės ir visuomenės gyvenimą.

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)