Sporto varžybos ir prizininkai

Iškovota II-oji vieta mieste!

2022-11-14–16 dienomis vyko 2022/23 m. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MERGAIČIŲ (2010 GIM. IR JAUN.) KVADRATO VARŽYBOS.

Alytaus Šaltinių progimnazijos komandai atstovavo: Aistė 5c kl., Greta 6d, Smiltė 6a, Perla 6c, Ieva 6c, Danielė 6c, Goda 6c, Evelina 6c, Smiltė 6c.

Varžybos vyko pogrupiuose, kur mūsų komanda laimėjo pirmąją vietą ir pateko į finalą. Finale žaidėjos nusileido tik Volungės progimnazijos komandai ir iškovojo II-ąją vietą. SVEIKINAME! DŽIAUGIAMĖS

Komandos vadovė – fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Grižienė.

Iškovota III-oji vieta mieste!

SVEIKINAME!!! DŽIAUGIAMĖS!!!

2022-11-24 d. vyko 2022/23 m. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MERGAIČIŲ (2008 GIM. IR JAUN.) FUTBOLO 5X5 VARŽYBOS.

Alytaus Šaltinių progimnazijos komandai atstovavo: Aistė 5c kl., Greta 6d, Smiltė 6a, Gytė 6d, Viltė 6d, Evelina 6c, Vakarė 7c, Luknė 8c, Ieva 8b, Taja 8b.

Varžybos vyko Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje.

Komandos vadovas – fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Sigitas Baltulionis.