-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
,,Šaltinio” progimnazijų direktorės paskelbė šaltiniečių jubiliejinių PASIMATYMŲ startą!

,,Šaltinio” progimnazijų direktorės paskelbė šaltiniečių jubiliejinių PASIMATYMŲ startą!

Prieš dešimt metų, kovo 5 d., bendradarbiavimo sutartį pasirašė penkios Lietuvos mokyklos, turinčios Šaltinio(-ių) vardą. Bėgant metams šaltiniečių draugystė tik stiprėjo, vyko įvairiausi bendri mokinių ir mokytojų susitikimai, konferencijos, festivaliai, varžybos, konkursai.

2024 m. kovo 5 d., kaip ir prieš dešimt metų, Raseiniuose susitiko Alytaus Šaltinių, Marijampolės ,,Šaltinio”, Panevėžio ,,Šaltinio”, Raseinių Šaltinio bei Tauragės ,,Šaltinio” progimnazijų direktorės ir paskelbė šaltiniečių jubiliejinių PASIMATYMŲ startą! Šalia savo tradicinių renginių progimnazijų bendruomenės per visus metus turės daugybę susitikimų ir galimybių tobulėti, bendrauti, džiaugtis vieni kitais!

Ačiū Raseinių rajono savivaldybės vadovams už priėmimą bei Raseinių Šaltinio progimnazijos direktorei Vaivai Zubrickienei už nepamirštamą pirmąjį pasimatymą!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content