-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
MATEMATIKOS METAI PROGIMNAZIJOJE PASIBAIGĖ! 

MATEMATIKOS METAI PROGIMNAZIJOJE PASIBAIGĖ! 

Didžiulė padėka mokytojoms Angelei, Jūratei ir Vilmai!!! 

Matematikos metų proga buvo organizuotas Matematinio raštingumo konkursas mokyklos darbuotojams. Kiekvieną mėnesį (nuo rugsėjo iki gegužės) visiems buvo pasiūlyta matematinė užduotis, kurią reikėjo išspręsti ir sprendimus įmesti į specialią dėžutę mokytojų kambaryje. Kad pateikti savo atsakymus būtų drąsiau, darbuotojai galėjo pasivadinti slapyvardžiu. Birželio 7 d. slapyvardžiai buvo atskleisti ir išaiškinti nugalėtojai. 

TAIGI: 

I vieta – „Nežiniukė”- Neringa S. (prailgintos grupės auklėtoja) 

II vieta – „Daina” – Daina G.(technologijų mokytoja) 

III vieta – „Auksinis kardas” – Sigitas (fizinio ugdymo mokytojas), Vilma A. (anglų k. mokytoja), Gintarė M. (rusų k. mokytoja). 

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!  

Per visus mokslo metus visų klasių mokiniai gaudavo įvairias užduotis, galvosūkius, žaisdavo matematinius žaidimus, dalyvavo konkursuose, o MATEMATIKOS METŲ užbaigimo proga 5-8 klasių mokiniai kartu su savo matematikos mokytojomis prisiminė garsiąją Pitagoro teoremą ir jos įrodymo būdus bei visi drauge pagamino du klasikinius ir vieną asimetrinį Pitagoro medžius.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content